נושא זה סגור.
X
X
  • סינון
  • זמן
  • הצג
נקה הכל
הודעות חדשות

• UNBAN :)

שם המשתמש ב-Steam וקישור למשתמש: Sobek
    https://steamcommunity.com/profiles/76561198336651321

קישור של הבאן ב-SourceBan:
    https://bans.play-il.co.il/csgo/bans?q=Sobek

שם האדמין שנתן את הבאן: sterben

סיבת הבאן:
    מפרסם קהילות, מנצל באגים והורג סתם

התאריך שבו ניתן הבאן: 7/5/22

השרת שבו ניתן הבאן: RP

הערות נוספות: ראשית אפתח את דברי בכך שאני שחקן פעיל ונהנה לשחק בקהילה המדהימה שלכם, האומנם אכן ביצעתי כמה קילים חינמים אבל הסעיפים האחרים פשוט סיפורי בדיות (מומצאים). אתחיל עם "ניצול הבאגים" חחחחחחחחחחחחח צחקתי לרגע. איזה ניצול באגים? הכוונה היא על כך שנמצאתי באזור הכספת שהוצאה מחוץ לבנק לא בידי אפילו. שחקנים זדונים אחרים הוציאו את הכספת, הגעתי למקום מתוך סקרנות רבה וכאשר האדמין הגיע לשם כל מי שהיה באזור קיבל באן, ניתן לראות בסורס באן תחת הסיבה ואני מצטט "bug abuse". כבר קיבלתי על זה באן כמו מי שהיה באזור וארצה לציין שחברי השרת בעל חברות עם האדמין לא קיבלו באן. יתר על כן למה קיבלתי על זה באן עוד הפעם bruh moment. ועכשיו הגענו לסעיף המרכזי בטענתי - פירסום קהילות. כאילו ללללךךךךךךךךךךךךךךךךךךךךךךךךךךךך. אני משחק רק בפלי השרתים הכי טובים! אשמח לראות רקורד שמראה שפירסמתי - הרי אין קהילה יותר טובה: שרת הRP בעל ריבוי השחקנים הגדול ביותר בישראל, שרתי לקיחה בחזרה (Retake) חיים ופשוט עם שחקנים תותחים שכיף לשחק איתם. שרת פאן עם מודים מדהימים, כל הכבוד למתכנת! ואיך אפשר לדבר על כל זאת ללא שרת הכלא. אני לא מפרסם קהילות ולא אפרסם קהילות, אם מישהו יכול להראות רקורד שפירסמתי ולהצדיק את הבאן אשמח.

ארצה להוסיף שמילא קיבלתי באן בשרת הRP אתם מונעים ממני לשחק עם חברי הטובים בשרתים האחרים שלכם. בעקבות הבאן נכנסתי לדיכאון קליני קשה ואני לא מצליח לנשום כבר יומים.
    בתודה נתן ליבוקס.
    נערך לאחרונה על ידי NatanLiBox; לפני 2 שבועות.

שלום sobek ערב טוב,
    הבאן מוצדק. לאחר חשיבה רבה הבאן לא ירד מה שעשיתה לא בא בחשבון בקהילתנו פעם הבאה תחשוב לפני שאתה פועל
    במידה והמקרה חוזר על עצמו הבאן הבא יהיה יותר חמור.

תגובה

קיבלת תשובה
      ננעל.

תגובה

קצת עלינו

• ברוכים הבאים ל-Play-IL, קהילת הגיימינג הגדולה בישראל - אנחנו כאן כדי לשנות את כללי המשחק. הקהילה מפעילה מגוון קהילות משחק הכוללות שרתי דיבור, שרתי משחק, פורומים, טורנירים, אירועים ופרסים, במגוון רחב של משחקים ממספר ז'אנרים. מטרתנו היא לקחת את הגיימינג כמה צעדים קדימה, לבנות בית לגיימרים בישראל ולאפשר לכולם להכיר חברים חדשים ולשחק יחד בפעילויות, שרתי משחק ומודים מקוריים, מושקעים והכי חשוב - בעברית, עם שחקנים מישראל.
        Play-IL מנוהלת ע"י צוות מקצועי של גיימרים שחיים ונושמים משחקים. הצטרפו עוד היום וביחד נייצר סביבה בטוחה לגיימרים בישראל ונגשים את החלום!

קהילות מובילות

עובד...
      X