הכרזה

Collapse
No announcement yet.

איוונט חופש גדול בשרת הכלא Play-IL

Collapse
X
 • סינון
 • זמן
 • הצג
נקה הכל
הודעות חדשות

 • איוונט חופש גדול בשרת הכלא Play-IL


  איוונט חופש גדול בשרת הג'ייל:
  שלום לכל שחקני קהילת Play-IL CS:GO

  אנו שמחים להזמין אתכם לאיוונט בשרת הג'ייל!
  בתאריך 24/06/2022 בשעה 16:00!  אנו מכריזים על האיוונט הכי מטורף בשרת הגייל שלנו!
  ראשית נתחיל להסביר לכם מה אנחנו הולכים לעשות לכם נסביר לכם מפורט על הכל ❤.


  הפרסים: פרימיום שווים במיוחד, הרבה מאוד קאש, ריווישים, ועוד!
  ---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
  משחקים:


  𝟙 〖פרה עיוורת〗

  בתחילת ראונד יבחר סיטי המורכב מכמות שחקנים לא גדולה, הסיטי יהיו בלינד מוחלט (לא יוכלו לראות כלום), ועליכם לנסות להרוג אתכם עם סכין בלבד במקום סגור, הטרור האחרון שישאר יזכה בפרס מפנק!!


  𝟚 〖מחבואים 〗

  על הטרור להתחבא ברחבי המפה, יבחר סיטי שיצטרך לחפש את הטרור ברחבי המפה, הטרור האחרון שימצא יזכה בפרס של הרנסנס, והסיטי עם הכי הרבה קילים גם כן יזכה בפרס!.


  𝟛 〖 משחקי הרעב 〗

  בתחילת האיוונט האדמינים יעשו הצבעה על כמות החיים שהטרור יקבל, והרובה שהוא ישחק, מותר קבוצה של עד שלושה אנשים, הקבוצה האחרונה שתישאר אחרי שתחסל את כל המתמודדים תצטרך להילחם בעצמה, והבנאדם האחרון שישאר בחיים יזכה בפרס של העליון!.


  𝟜 〖 מצא את הדיגל 〗

  מנהל השרת והסגן מנהל השרת יחביאו שני דיגלים ברחבי המפה, הטרור בזמן הזה לא יוכלו לזוז, ויחכו שהדיגלים יהיו במקום המחבוא, לאחר מכן הטרור יצטרכו לחפש את הדיגלים ברחבי המפה והשניים שימצאו את הדיגלים יזכו בפרס המשוגע.
  𝟝〖בונוס קטן〗

  נשחק חמישה דייז רצופים, הזוכה בכל דיי יזכה בכמות קאש מכובדת, ויבחר את הדיי הבא שישוחק.

  נתראה בשרת!
  אייפי: connect 185.185.134.236:10008
  נערך לאחרונה על ידי Daniel3696; לפני 4 ימים.

 • #2
  מי שלא ניכנס לא מגניב
  carrystyles-אינספקטור תחרותי

  תגובה

               

  קצת עלינו

  • ברוכים הבאים ל-Play-IL, קהילת הגיימינג הגדולה בישראל - אנחנו כאן כדי לשנות את כללי המשחק. הקהילה מפעילה מגוון קהילות משחק הכוללות שרתי דיבור, שרתי משחק, פורומים, טורנירים, אירועים ופרסים, במגוון רחב של משחקים ממספר ז'אנרים. מטרתנו היא לקחת את הגיימינג כמה צעדים קדימה, לבנות בית לגיימרים בישראל ולאפשר לכולם להכיר חברים חדשים ולשחק יחד בפעילויות, שרתי משחק ומודים מקוריים, מושקעים והכי חשוב - בעברית, עם שחקנים מישראל.
   Play-IL מנוהלת ע"י צוות מקצועי של גיימרים שחיים ונושמים משחקים. הצטרפו עוד היום וביחד נייצר סביבה בטוחה לגיימרים בישראל ונגשים את החלום!

  קהילות מובילות

  עובד...
  X